YC248-FR-073K48L
MFR.Part #
YC248-FR-073K48L
JLCPCB Part #
C1734795
Description
16 3.48kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS