RSF50SJR-52-10K
MFR.Part #
RSF50SJR-52-10K
JLCPCB Part #
C3404764
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS