FMP100JT-52-200R
MFR.Part #
FMP100JT-52-200R
JLCPCB Part #
C3495351
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS