MFR100FTE52-82K5
MFR.Part #
MFR100FTE52-82K5
JLCPCB Part #
C1384967
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS