RSF50SJR-PN62K
MFR.Part #
RSF50SJR-PN62K
JLCPCB Part #
C3489886
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS