AHA50AFB-1K78
MFR.Part #
AHA50AFB-1K78
JLCPCB Part #
C1568564
Description
1.78kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS