RSF50SJR-PN62R
MFR.Part #
RSF50SJR-PN62R
JLCPCB Part #
C3487340
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS