AHA500FB-95R3
MFR.Part #
AHA500FB-95R3
JLCPCB Part #
C6119543
Description
5W 95.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS