RSF50SJR-PN470R
MFR.Part #
RSF50SJR-PN470R
JLCPCB Part #
C1753642
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS