RT2512BKD07324RL
MFR.Part #
RT2512BKD07324RL
JLCPCB Part #
C5739258
Description
-55℃~+125℃ 324Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS