NSM200JB-3R6
MFR.Part #
NSM200JB-3R6
JLCPCB Part #
C1395494
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.6Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS