RV0603FR-07910KL
MFR.Part #
RV0603FR-07910KL
JLCPCB Part #
C7304030
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS