RSF300JB-91-33R
MFR.Part #
RSF300JB-91-33R
JLCPCB Part #
C1396330
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS