AA0603JR-071R2L
MFR.Part #
AA0603JR-071R2L
JLCPCB Part #
C2109646
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 100mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS