RSF300JB-91-43R
MFR.Part #
RSF300JB-91-43R
JLCPCB Part #
C3540768
Description
-55℃~+155℃ 3W 43Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS