RSF300JB-91-18K
MFR.Part #
RSF300JB-91-18K
JLCPCB Part #
C3389020
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS