RT1210DRD07120RL
MFR.Part #
RT1210DRD07120RL
JLCPCB Part #
C873171
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS