RSF500JT-91-20K
MFR.Part #
RSF500JT-91-20K
JLCPCB Part #
C1400612
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS