MFR50SFTE52-150K
MFR.Part #
MFR50SFTE52-150K
JLCPCB Part #
C1374032
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS