RSF2WSJR-73-16R
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-16R
JLCPCB Part #
C1760417
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS