RSF2WSJR-73-36R
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-36R
JLCPCB Part #
C1756300
Description
-55℃~+155℃ 2W 36Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS