AHP50AJB-1R1
MFR.Part #
AHP50AJB-1R1
JLCPCB Part #
C6463684
Description
1.1Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS