RSF200JR-73-1R2
MFR.Part #
RSF200JR-73-1R2
JLCPCB Part #
C1758743
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS