MGM3JT510M
MFR.Part #
MGM3JT510M
JLCPCB Part #
C6903687
Description
-55℃~+175℃ 3W 510MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS