RSF200JT-73-1R2
MFR.Part #
RSF200JT-73-1R2
JLCPCB Part #
C3383179
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS