RC1206FR-0790R9L
MFR.Part #
RC1206FR-0790R9L
JLCPCB Part #
C489012
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS