RSF1WSJT-52-2K2
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-2K2
JLCPCB Part #
C1379258
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS