MFR200FRF52-47R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200FRF52-47R
JLCPCB Part #
C3462462
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 47Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS