RSF1WSJT-52-1K2
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-1K2
JLCPCB Part #
C1379090
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS