RT1210WRB07309RL
MFR.Part #
RT1210WRB07309RL
JLCPCB Part #
C4318651
Description
-55℃~+125℃ 250mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS