RSF100JT-73-270R
MFR.Part #
RSF100JT-73-270R
JLCPCB Part #
C1383562
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS