RSF100JR-52-75R
MFR.Part #
RSF100JR-52-75R
JLCPCB Part #
C1757027
Description
-55℃~+155℃ 1W 75Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS