AA2512FK-078K2L
MFR.Part #
AA2512FK-078K2L
JLCPCB Part #
C4114999
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS