CFR2WSJT-73-7R5
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-7R5
JLCPCB Part #
C3365579
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.5Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS