AT1206DRE0739KL
MFR.Part #
AT1206DRE0739KL
JLCPCB Part #
C4067485
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS