RSF100JR-52-680K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF100JR-52-680K
JLCPCB Part #
C1756838
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS