RT1206CRE0721KL
MFR.Part #
RT1206CRE0721KL
JLCPCB Part #
C2139211
Description
-55℃~+155℃ 200V 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS