RSF100JR-52-3R9
MFR.Part #
RSF100JR-52-3R9
JLCPCB Part #
C3482030
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS