KNP500JB-91-15R
MFR.Part #
KNP500JB-91-15R
JLCPCB Part #
C1400165
Description
-40℃~+200℃ 15Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS