PNP3WVJR-73-20R
MFR.Part #
PNP3WVJR-73-20R
JLCPCB Part #
C1765523
Description
-40℃~+200℃ 20Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL13mm Through Hole Resistors ROHS