RSF100JR-52-360R
MFR.Part #
RSF100JR-52-360R
JLCPCB Part #
C3508661
Description
-55℃~+155℃ 1W 360Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS