MFP1WSBRE52-43R2
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-43R2
JLCPCB Part #
C1781321
Description
-55℃~+155℃ 1W 43.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS