HHV1WSJT-73-15MY
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-15MY
JLCPCB Part #
C1395169
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS