RSF100JR-52-560R
MFR.Part #
RSF100JR-52-560R
JLCPCB Part #
C1756476
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS