RSF100JR-52-2K2
MFR.Part #
RSF100JR-52-2K2
JLCPCB Part #
C1760814
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS