HHV1WSFR-73-470K
MFR.Part #
HHV1WSFR-73-470K
JLCPCB Part #
C1775532
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS