RT0402DRE0715K8L
MFR.Part #
RT0402DRE0715K8L
JLCPCB Part #
C853799
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS