RP0603BRD0714KL
MFR.Part #
RP0603BRD0714KL
JLCPCB Part #
C6660265
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS