RP0603BRD0710KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RP0603BRD0710KL
JLCPCB Part #
C6660262
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS