MFP1WSBRE52-54R9
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-54R9
JLCPCB Part #
C3439692
Description
-55℃~+155℃ 1W 54.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS